טיסות לאילת

טיסות לאילת עם אל על

חברת אל על המוכרת והגדולה החלה לאחרונה בהפעלת טיסות לאילת של אל על באופן סדיר. חברת התעופה הישראלית אל על היא ללא כל ספק הגדולה בארץ (אחריה ארקיע וישראייר) אך באופן דיי מפתיע החלה להוציא קו טיסות לאילת מאוחר. כשיצאה התקשורת בבשורה שמוציאה אל על טיסות לאילת בקו חדש הנוסעים לאילת יכלו למצוא מס' סיבות לשמוח, לא רק בגלל שאנו אוהבים לטוס עם אל על אלא בעיקר מהסיבה שכניסה של חברה נוספת תגדיל את התחרות בין החברות (ארקיע וישראייר), מה שעשוי להוזיל את עלויות הטיסות לאילת.

אל על טיסות לאילת

מהי התדירות בה מוציאה אל על טיסות לאילת?

בכל ימות השבוע מלבד סופ"ש מוציאה אלעל 3 טיסות לאילת מידי יום כאשר במוצאי שבת יוצאת טיסה אחת ואחת בשישי בצהריים.

טיסות זולות לאילת עם אל על

מחירי טיסות זולות לאילת עם אל על יכול לעמוד על 99 ש"ח כאשר מחיר המקסימום יכול להגיע עד לסכום של 350 ש"ח (לכיוון אחד). כמובן שאם אתם חיילים באפשרותכם להשיג מחברת אל על לאילת טיסות במחיר זול של 70 לכל כיוון.

מבצעי טיסות לאילת של אל על לתושבי אילת

חברת התעופה המובילה בישראל יצאה עם מבצע מיוחד לתושבי אילת הטסים לחו"ל, המבצע חל על הטיסות שמשדה התעופה באילת לשדה התעופה בן גוריון בו תושבי אילת לא ישלמו על הטיסה עד בן גוריון. הערה: המבצע יפוג ביומו האחרון של שנת 2010.

מהם שדות התעופה שעל הנוסע להגיע אליהם בטיסות אל על לאילת?

  • במקרה של טיסות אל על לאילת מתל אביב יש להגיע לשדה התעופה בן גוריון כ 1.5 שעות לפני הטיסה, יש להגיע לטרמינל אחד.
  • בחזרה מאילת מגיעים לנמל התעופה באילת גם במקרה זה יש להגיע כ- 1.5 שעות לפני הטיסה.

קצת על אל על

או בשמה המלא על אל נתיבי אויר לישראל הוקמה בשנת הקמת מדינת ישראל והיא הרי 1948, מלבד טיסות לאילת אל על מפעילה גם טיסות סדירות לאמריקה, אסיה, אירופה ואפריקה. בניגוד לארקיע וישראייר החברה מתמקדת הרבה יותר בטיסות לחו"ל ולמגוון גדול של יעדים בעוד מגוון היעדים של ארקיע וישראייר בחו"ל קטן יחסית.

מקור השם אל על

את השם "אל על" בחר שר התחבורה הראשון בארץ דאז "דוד רמז". מקור השם אל על הגיע עמוק מהיהדות מתוך פסוק בתנ"ך. הפסוק אומר: "וְעַמִּי תְלוּאִים לִמְשׁוּבָתִי וְאֶל עַל יִקְרָאֻהוּ יַחַד לֹא יְרוֹמֵם".

המטוסים של אל על

לפניכם מחלק נכבד מסוגי המטוסים של חברת אלעל:

  • בואינג 747 400
  • בואינג 757 200
  • בואינג 767 200ER
  • בואינג 777 200ER
  • בואינג 737 700

המטוס שאל על מפעילה לטיסות לאילת

באל על לאילת יש סוג מטוס אחד המפעיל את הטיסות הסדירות לאילת והוא מטוס הבואינג 737 700, מטוס מרווח (יחסית לחלק ממטוסי ארקיע וישראייר שלפעמים קטנים יותר).

נושא הבטיחות של אל על בהפעלת טיסות לאילת

כאשר מפעילה אל על טיסות לאילת היא מקפידה לשמר את סימן ההיכר החזק שלה, הבטיחות. אל על ידועה בהקפדה על תקנים הדוקים של שמירה ואבטחת הטיסות