טיסות לאילת

טיסות זולות לאילת

אילת, עיר הנופש והחופש, העיר המושלמת לבילוי אישי, משפחתי או זוגי. בבואכם לתכנן חופשה באילת עליכם לקחת בחשבון את מרכיב זמן הנסיעה (נסיעה של כ – 5 שעות נסיעה מהמרכז) , שלרוב מהווה את המכשול היחיד במימוש החופש הנכסף.

אז לפני שמחליטים איך לנסוע תמיד כדאי לבדוק אם יש טיסות זולות לאילת היכולות לחסוך לכם זמן וכסף ולהפוך את החופשה לחופשה מושלמת. מאז שחברות התעופה יצאו עם מבצעי טיסות זולות לאילת, המטוסים מתמלאים ואנו הנופשים, נהנים.

 

טיסות זולות לאילת   

טיסות לאילת בזול חוסכות לנו זמן, כסף, והכי חשוב גורמות לנו להתחיל את הנופש כבר במטוס , להירגע וליהנות מבלי לחשוב על הנסיעה הארוכה והמתישה. אם בעבר לא היו קיימות טיסות זולות לאילת, היום עיר השמש החמה נהייתה זמינה יותר וקרובה יותר וזאת בזכות הוזלת מחירי הטיסות.

כיצד למצוא טיסות זולות לאילת?

  • מדי יום מציעות חברות התעופה הישראליות, ארקיע וישראייר, טיסות זולות לאילת במחירים של הדקה ה-90. המגבלה היחידה היא ששעות הטיסה הן מוקדמות או מאוחרות. אם אין לכם בעיה לחכות לרגע האחרון כדי להחליט וזמן הטיסה אינו מהווה בעיה עבורכם, יש לכם סיכוי טוב למצוא טיסות זולות לאילת.
  • במידה ואתם מתכננים חופשה מראש, הזמינו גם את הטיסה לאילת מוקדם יותר. הזמנה מוקדמת מוזילה את מחירי הטיסות לאילת ומבטיחה לכם מקום על המטוס.
  • הזמנת דילים לאילת הכוללים גם טיסות לאילת בזול וגם בית מלון , מוזילה את העלויות , הן של הטיסה לאילת והן של השהות במלון. חברות תיירות רבות מציעות מבצעים הכוללים טיסות זולות לאילת ומאילת וכן שהות במלון. על מנת לחסוך בעלויות מומלץ לבצע סקר שוק מהיר אצל מספר חברות ולבחור בהצעה המשתלמת ביותר.
  • בשורה משמחת היא שחברת אל –על החלה להפעיל קו של טיסות לאילת. כניסתה של אל על לתחרות ,הובילה לירידה ניכרת במחירי טיסות לאילת ומאפשרת לנו, הנופשים,ליהנות ממחירים אטרקטיביים וממבחר טיסות זולות לאילת במועדים תכופים יותר ובשעות נוחות יותר.

שדות תעופה מהם יוצאות טיסות לאילת

כיום ניתן לטוס לאילת גם משדה דב וגם מנמל התעופה בן גוריון. טיסות זולות לאילת מנתב"ג הן מעטות ולרוב בשעות לא נוחות (מוקדם בבוקר).

מהם המחירים של טיסות זולות לאילת?

אם ברצונכם להזמין טיסה לאילת ולחסוך בעלויות הזמינו חודש מראש. ככל שההזמנה היא לטווח הארוך יותר כך מחירי הטיסות יהיו זולים יותר. מחירי הטיסות בהזמנה מראש נעים בין 80-130 ₪ לערך לכיוון. אם אתם ספונטניים ובכל זאת החלטתם מהיום להיום לטוס וברצונכם להזמין טיסה זולה לאילת בדקה ה-90 המחירים ינועו בין 150-300 ₪ לכיוון, תלוי בשעה ובמספר המקומות שנשארו ריקים.

לסיכום , היום שלא כמו בעבר הרבה יותר נוח לטוס לאילת בזול ולחסוך את הנסיעה הארוכה והמתישה. טיסה לאילת משדרגת את החופשה והופכת אותה לנעימה ובטוחה יותר.